Qera, Apartament 2+1, Ali Demi, Kompleksi Kontakt Mangalem, 450 Euro/Muaj

 • € 450
Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Apartament 2+1, Ali Demi, Kompleksi Kontakt Mangalem, 450 Euro/Muaj
Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
 • € 450

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA jep me Qera, Apartament 2+1, Ali Demi, kompleksi KONTAKT  450  euro/muaj

Tipologjia 2+1
Adresa: Ali Demi Kompleksi Mangalem
I mobiluar
Kati 6
Pallat i Ri me ashensor
Cmimi 450 euro/muaj

 

Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 2+1, me një sipërfaqe prej 105m² dhe gjendet në katin e 6 të një pallati i ri me ashensor. Apartamenti ka organizim shume të mirë, ofrohet  pjeserisht i mobiluar ne menyre bashkekohore dhe përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 2 dhoma gjumi,  tualeti dhe ballkoni.

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 30 Prill, 2024 në 11:13 am Përditësuar 30 Prill, 2024 at 11:13 am
 • ID e pronës: MRE-44732
 • Çmimi: € 450
 • Sip. totale: 105 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Ali Demi/Tregu Elektrik
 • Kati: 6
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: Pjeserisht e mobiluar
 • Adresa Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
MORINA 1
 • MORINA 1
+355694050127