Qera, Apartament 2+1, Astir 400  euro/muaj

 • € 400
Rruga Teodor Keko, Astir, Kashar, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria Qendrore, 1051, Shqipëria
Qera Oferta më e mirë
Qera, Apartament 2+1, Astir 400  euro/muaj
Rruga Teodor Keko, Astir, Kashar, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria Qendrore, 1051, Shqipëria
 • € 400

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA jep me Qera, Apartament 2+1, Astir 400  euro/muaj

Tipologjia 2+1
Adresa: Astir, prane Alpha Bank
I mobiluar
Kati 4
Pallat i Ri me ashensor
Cmimi 400 euro/muaj

Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 2+1, me një sipërfaqe prej 110m² dhe gjendet në katin e 4 të një pallati i ri me ashensor. Apartamenti ka organizim shume të mirë, ofrohet I mobiluar ne menyre bashkekohore dhe përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 2 dhoma gjumi, korridori, tualeti dhe ballkoni.

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

Detajet

Publikuar më 13 Maj, 2024 në 11:37 am Përditësuar 23 Maj, 2024 at 6:56 pm
 • ID e pronës: MRE-47040
 • Çmimi: € 400
 • Sip. e pronës: 110 m²
 • Sip. totale: 110 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Astir/Unaza e Re/Teodor Keko
 • Kati: 4
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Teodor Keko, Astir, Kashar, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria Qendrore, 1051, Shqipëria
 • Qyteti Tirane
 • Zona Astir/Unaza e Re/Teodor Keko

Veçoritë

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Orlind Morina
 • Orlind Morina
+355692040544