Qera, Apartament 2+1, Astir, 500 Euro

 • € 500
Rruga Teodor Keko, Astir, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Apartament 2+1, Astir, 500 Euro
Rruga Teodor Keko, Astir, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • € 500

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA jep me Qira, Apartament 2+1, Astir, 500 Euro

Tipologjia 2+1
Adresa: Rruga Sabri Preveza Prane Bohem Bar
e mobiluar
Kati 4
Pallat i ri
Cmimi 500 euro/muaj

Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartamen 2+1, me një sipërfaqe prej 100m² dhe gjendet në katin e 4 të një pallati te  ri me ashensor. Apartamenti ka organizim shume të mirë, ofrohet i mobiluar dhe përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 2 dhoma gjumi, korridori, tualeti dhe ballkoni.

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

 

MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 29 Prill, 2024 në 1:38 pm Përditësuar 29 Prill, 2024 at 1:38 pm
 • ID e pronës: MRE-44542
 • Çmimi: € 500
 • Sip. totale: 100 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Astir/Unaza e Re/Teodor Keko
 • Kati: 4
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Teodor Keko, Astir, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
MORINA REAL ESTATE
 • MORINA REAL ESTATE
+355694050127