Qera, Apartament 2+1, Don Bosko, 550  euro/muaj

 • € 550
Vizion Plus Television, Nr.5, Rruga Don Bosko, Brraka, Njësia Bashkiake Nr. 9, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Apartament 2+1, Don Bosko, 550  euro/muaj
Vizion Plus Television, Nr.5, Rruga Don Bosko, Brraka, Njësia Bashkiake Nr. 9, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001, Albania
 • € 550

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA jep me Qera, Apartament 2+1, Don Bosko, 550  euro/muaj

 

Tipologjia 2+1

Adresa: Vizion Plus

I mobiluar

Kati 1

Pallat i Ri

Cmimi 550 euro/muaj

 

 

 

 

Informacion mbi Pronën:

 

Jepet me qera apartamen 2+1, me një sipërfaqe prej 75m² dhe gjendet në katin e 1 të një pallati te Ri. Apartamenti ka organizim shume të mirë, ofrohet I mobiluar ne menyre bashkekohore dhe përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 1 dhoma gjumi, korridori, tualeti dhe ballkoni.

 

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

 

 

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 2 Mars, 2024 në 12:42 am Përditësuar 4 Prill, 2024 at 10:50 am
 • ID e pronës: MRE-33393
 • Çmimi: € 550
 • Sip. totale: 75 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Don Bosko
 • Kati: 1
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Vizion Plus Television, Nr.5, Rruga Don Bosko, Brraka, Njësia Bashkiake Nr. 9, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001, Albania
 • Qyteti Tirane
 • Zona Don Bosko

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Armendi Cibuku
 • Armendi Cibuku
+355694050127