Qera, Hyrje Private 3+1, E Mobiluar, Yzberisht, 380 Euro

 • € 380
Shkolla 9-vjeçare "Lasgush Poradeci", Rruga Haki Stërmilli, Kombinat, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1028, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Hyrje Private 3+1, E Mobiluar, Yzberisht, 380 Euro
Shkolla 9-vjeçare "Lasgush Poradeci", Rruga Haki Stërmilli, Kombinat, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1028, Albania
 • € 380

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera Hyrje private 3+1, Yzberisht

• Tipologjia: 3+1

• Adresa: Rruga Lasgush Poradeci

• E mobiluar

• Kati i 2

• Vile 4 kateshe

•380 euro

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet hyrje private 3+1 ne katin e 2 te nje vile 4 kateshe me siperfaqe 183 m².Ambienti eshte i mobiluar se fundmi . Ka 3 dhoma gjumi, sallon, kuzhine, korridor, tualet dhe 3 ballkone (2 ballkone + verande). Ne gjendje shume te mire. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 2 Mars, 2024 në 5:16 pm Përditësuar 2 Mars, 2024 at 5:16 pm
 • ID e pronës: MRE-33522
 • Çmimi: € 380
 • Sip. totale: 183 m²
 • Dhoma gjumi: 3
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Yzberisht/Kombinat/Selite
 • Kati: 2
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Shkolla 9-vjeçare "Lasgush Poradeci", Rruga Haki Stërmilli, Kombinat, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1028, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Rediol Kumaraku
 • Rediol Kumaraku
+355694050134