Qera, Ambient Biznesi ,Qender, 400  euro/muaj

 • € 400
Skanderbeg Square, Çam Market, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1002, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Ambient Biznesi ,Qender, 400  euro/muaj
Skanderbeg Square, Çam Market, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1002, Albania
 • € 400

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA jep me Qera, Ambient Biznesi ,Qender, 400  euro/muaj

 

Adrresa:Rruga Ded Gjon Luli

I pa mobiluar

Kati 0

Pallat i Ri

Cmimi 400 euro/muaj

 

 

 

 

Informacion mbi Pronën:

 

Jepet me qera Ambient Binzesi me një sipërfaqe prej 30m² dhe gjendet në katin 0 të një pallati te Ri. Ambienti i Binzesit ka organizim shume të mirë, Fasade xhami, mund te perdoret per zyre noteriale,avokatie dhe zyra te tj..

 

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

 

 

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 2 Mars, 2024 në 8:37 pm Përditësuar 2 Mars, 2024 at 8:37 pm
 • ID e pronës: MRE-33525
 • Çmimi: € 400
 • Sip. totale: 30 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Ambjent Biznesi
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Sheshi Skenderbej /Myslym Shyri
 • Kati: 1
 • Mobilimi: Boshe
 • Adresa Skanderbeg Square, Çam Market, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1002, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Armendi Cibuku
 • Armendi Cibuku
+355694050127