Qera, Apartament 2+1, Tek Ish Ekspozita, 1000  euro/muaj

 • € 1,000
Ekspozita Building, Çam Market, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Apartament 2+1, Tek Ish Ekspozita, 1000  euro/muaj
Ekspozita Building, Çam Market, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, Albania
 • € 1,000

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA jep me Qera, Apartament 2+1, Tek Ish Ekspozita, 1000  euro/muaj

 

Tipologjia 2+1

Adresa: Nikolla Jorga

I mobiluar

Kati 7

Pallat i Ri

Cmimi 1000 euro/muaj

 

 

 

 

Informacion mbi Pronën:

 

Jepet me qera apartamen 2+1, me një sipërfaqe prej 89m² dhe gjendet në katin e 7 të një pallati te Ri. Apartamenti ka organizim shume të mirë, ofrohet I mobiluar ne menyre bashkekohore dhe përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 2 dhoma gjumi, korridori, tualeti dhe ballkoni.

 

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

 

 

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 3 Mars, 2024 në 3:17 pm Përditësuar 3 Mars, 2024 at 3:17 pm
 • ID e pronës: MRE-33558
 • Çmimi: € 1,000
 • Sip. totale: 89 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Lumi Lana/Bulevard, Sheshi Skenderbej /Myslym Shyri
 • Kati: 7
 • Ashensor: 2
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Ekspozita Building, Çam Market, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Armendi Cibuku
 • Armendi Cibuku
+355694050127