Qera, Apartament 2+1+2,Kodra e Diellit, 500  euro/muaj

 • € 500
Rruga Rrapo Hekali, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Apartament 2+1+2,Kodra e Diellit, 500  euro/muaj
Rruga Rrapo Hekali, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • € 500

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA jep me Qera, Apartament 2+1+2,Kodra e Diellit, 500  euro/muaj

Tipologjia 2+1+2
Adresa:Rruga Rapo Hekali
I mobiluar
Kati 2
Pallati i ri pa Ashensor
Cmimi 500 euro/muaj

 

Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartamen 2+1+2, me një sipërfaqe prej 85m² dhe gjendet në katin e 2 të një pallati i Ri(pa ashensor). Apartamenti ka organizim shume të mirë, ofrohet I mobiluar ne menyre bashkekohore dhe përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 2 dhoma gjumi, korridori, 2 tualete dhe ballkoni.

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 7 Mars, 2024 në 3:29 pm Përditësuar 7 Mars, 2024 at 3:29 pm
 • ID e pronës: MRE-34181
 • Çmimi: € 500
 • Sip. totale: 85 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Kodra e Diellit
 • Kati: 2
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Rrapo Hekali, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Armendi Cibuku
 • Armendi Cibuku
Whatsapp +355694050127