Qera, Apartament 2+1, Kinostudio-Delta Residence, 600 Euro/Muaj.

 • € 600
Rruga Aleksandër Moisiu, Kinostudio, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1007, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Apartament 2+1, Kinostudio-Delta Residence, 600 Euro/Muaj.
Rruga Aleksandër Moisiu, Kinostudio, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1007, Albania
 • € 600

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare Morina jep me Qera, Apartament 2+1, Delta Residence, 600 euro.

 

• Tipologjia: 2+1

• Adresa: Rruga Aleksander Moisiu

• Kati 2

• Pallat i ri

• 600 euro

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Agjencia Imobiliare Morina Jep me qera apartament 2+1 me nje siperfaqe totale prej  120 m². Apartamenti gjendet ne katin e 2 tek Delta Residence ne Rrugen Aleksander Moisiu, prane Rtv Klan. Apartamenti jepet i mobiluar ne menyre bashkekohore dhe eshte i organizuar nga sallonin e ndenjes, ambienti i gatimit, 2 dhoma  gjumi, 2 tualete dhe 2 ballkone.

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 13 Mars, 2024 në 1:10 pm Përditësuar 13 Mars, 2024 at 1:10 pm
 • ID e pronës: MRE-35027
 • Çmimi: € 600
 • Sip. totale: 120 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Spitali QSUT/Xhamllik/Kinostudio
 • Kati: 2
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Aleksandër Moisiu, Kinostudio, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1007, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Bjornida Banaj
 • Bjornida Banaj
+355692040257