Qera, Apartament 1+1, Xhamia Tabakve, 450  euro/muaj

 • € 450
Rruga Shyqyri Ishmi, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Apartament 1+1, Xhamia Tabakve, 450  euro/muaj
Rruga Shyqyri Ishmi, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001, Albania
 • € 450

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA jep me Qera, Apartament 1+1, Xhamia Tabakve, 450  euro/muaj

Tipologjia 1+1
Adresa:Rruga Shyqyry Ishmi
I mobiluar
Kati 1
Pallat Egzistues
Cmimi 450 euro/muaj

 

Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartamen 1+1, me një sipërfaqe prej 52m² dhe gjendet në katin e 1 të një pallati egzistues. Apartamenti ka organizim shume të mirë, ofrohet I mobiluar ne menyre bashkekohore dhe përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 1 dhoma gjumi, korridori, tualeti dhe ballkoni.

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 13 Mars, 2024 në 10:54 am Përditësuar 13 Mars, 2024 at 10:54 am
 • ID e pronës: MRE-34953
 • Çmimi: € 450
 • Sip. totale: 52 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Lumi Lana/Bulevard, Rruga e Elbasanit/Ambasada USA
 • Kati: 1
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Shyqyri Ishmi, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Armendi Cibuku
 • Armendi Cibuku
+355694050127