Qera, Apartament 1+1,Komuna Parisit, 550  euro/muaj

 • € 550
Rruga Anton Lufi, Ish Zdruktharia, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1022, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Apartament 1+1,Komuna Parisit, 550  euro/muaj
Rruga Anton Lufi, Ish Zdruktharia, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1022, Albania
 • € 550

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA jep me Qera, Apartament 1+1,Komuna Parisit, 550  euro/muaj

Tipologjia 1+1
Adresa: Kompleksi Kika 2
I pa mobiluar
Kati 2
Pallat i Ri
Cmimi 550 euro/muaj

 

Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartamen 1+1, me një sipërfaqe prej 68m² dhe gjendet në katin e 2 të një pallat i Ri. Apartamenti ka organizim shume të mirë, ofrohet I pa mobiluar . Mund te perdoret per zyra, Ambient pne etj.

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 12 Mars, 2024 në 10:51 am Përditësuar 12 Mars, 2024 at 10:51 am
 • ID e pronës: MRE-34797
 • Çmimi: € 550
 • Sip. totale: 68 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Ambjent Biznesi
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Komuna e Parisit
 • Kati: 2
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Anton Lufi, Ish Zdruktharia, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1022, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Armendi Cibuku
 • Armendi Cibuku
+355694050127