Qera, Apartament 2+1, Kopshti Zoologjik 600 euro/muaj

 • € 600
Rruga Eduard Mano, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Njësia Bashkiake Nr. 2, Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Apartament 2+1, Kopshti Zoologjik 600 euro/muaj
Rruga Eduard Mano, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Njësia Bashkiake Nr. 2, Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • € 600

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA jep me Qera, Apartament 2+1, Kopshti Zoologjik 600 euro/muaj

Tipologjia 2+1
Adresa:  Rruga Eduard Mano
I mobiluar
Kati 2
Pallat i Ri me ashensor
Cmimi 600 euro/muaj

 

Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 2+1, me një sipërfaqe prej 100m² dhe gjendet në katin e 2 të një pallati i ri me ashensor. Apartamenti ka organizim shume të mirë, ofrohet I mobiluar ne menyre bashkekohore dhe përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe ballkoni.

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

 

Detajet

Publikuar më 26 Mars, 2024 në 10:25 am Përditësuar 26 Mars, 2024 at 10:25 am
 • ID e pronës: MRE-36870
 • Çmimi: € 600
 • Sip. totale: 100 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Liqeni I Thate/Kopshti Botanik
 • Kati: 2
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Eduard Mano, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Njësia Bashkiake Nr. 2, Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Armendi Cibuku
 • Armendi Cibuku
+355694050127