Qera Shtepi Private 2+1 ,Allias, 350Euro

 • € 350
Rruga Selaudin Zorba, Farmacia 10, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera Shtepi Private 2+1 ,Allias, 350Euro
Rruga Selaudin Zorba, Farmacia 10, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
 • € 350

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera Shtepi private 2+1 , Allias ,350Euro

• Tipologjia: 2+1

• Adresa: Allias,tek ish fabrika e kepuceve

• e Mobiluar

• Kati 2

• Shtepi private

•350 euro/muaj

 

✨Informacione rreth prones:

Jepet me qira hyrje 2+1 ne katin e dyte te nje vile private me siperfaqe 75m² .Hyrja është e organizuar shume mirë, jepet totalisht i mobiluar  me te gjitha pajisjet dhe përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 2 dhoma gjumi, korridori, tualeti , ballkoni. Shtepia ka afer te gjitha facilitetet e nevojshme.

Per informacione me te detajuara na kontaktoni.

Detajet

Publikuar më 26 Mars, 2024 në 4:58 pm Përditësuar 26 Mars, 2024 at 4:58 pm
 • ID e pronës: MRE-37002
 • Çmimi: € 350
 • Sip. totale: 75 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Shtëpi private
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Spitali QSUT/Xhamllik/Kinostudio
 • Kati: 2
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Selaudin Zorba, Farmacia 10, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Albi Kutrolli
 • Albi Kutrolli
+355694010931