Qera, Apartament 2+1,Rruga Dritan Hoxha, 600  euro/muaj

 • € 600
Rruga Dritan Hoxha, Blloku Gintash, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Apartament 2+1,Rruga Dritan Hoxha, 600  euro/muaj
Rruga Dritan Hoxha, Blloku Gintash, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
 • € 600

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA jep me Qera, Apartament 2+1,Rruga Dritan Hoxha, 600  euro/muaj

Tipologjia 2+1
Adresa: Perball Universitetit Zoja Keshillit te Mire
I mobiluar
Kati 3
Pallat i Ri
Cmimi 600 euro/muaj

 

Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartamen 2+1, me një sipërfaqe prej 90m² dhe gjendet në katin e 3 të një pallati i ri. Apartamenti ka organizim shume të mirë, ofrohet I mobiluar ne menyre bashkekohore dhe përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 2 dhoma gjumi, korridori, tualeti dhe ballkoni.

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 27 Mars, 2024 në 10:16 am Përditësuar 3 Prill, 2024 at 3:09 pm
 • ID e pronës: MRE-37081
 • Çmimi: € 600
 • Sip. totale: 90 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: 21 Dhjetori/Rruga Kavajes, Rruga Dritan Hoxha/Parku Ish Fusha Aviacionit
 • Kati: 3
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Dritan Hoxha, Blloku Gintash, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
 • Qyteti Tirane
 • Zona 21 Dhjetori/Rruga Kavajes

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Armendi Cibuku
 • Armendi Cibuku
+355694050127