Qera, Apartament 2+1+2, Liqeni i Thate, 800 Euro

 • € 800
Rruga Peti, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Apartament 2+1+2, Liqeni i Thate, 800 Euro
Rruga Peti, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • € 800

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera Apartament 2+1+2, Liqeni i Thate, 800 Euro

• Tipologjia: 2+1+2

• Adresa: Rezidenca Peti

•I mobiluar

• Kati 1

• Pallat i ri

•800 euro

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet apartament 2+1+2 ne katin e 1 te nje pallati te ri me siperfaqe 165 m².Ambienti eshte i organizuar nga 2 dhoma gjumi, kuzhina, dhe dy tualete. Apartamenti jepet i mobiluar. Ne gjendje shume te mire.

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 27 Mars, 2024 në 11:09 am Përditësuar 21 Maj, 2024 at 10:34 am
 • ID e pronës: MRE-37095
 • Çmimi: € 800
 • Sip. totale: 165 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Liqeni I Thate/Kopshti Botanik
 • Kati: 1
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Peti, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • Qyteti Tirane
 • Zona Liqeni I Thate/Kopshti Botanik

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Rediol Kumaraku
 • Rediol Kumaraku
+355694050134