Qera, Apartament 2+1, Myslym Shyri, 500 Euro

 • € 500
Rruga Myslym Shyri, Çam Market, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1019, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Apartament 2+1, Myslym Shyri, 500 Euro
Rruga Myslym Shyri, Çam Market, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1019, Albania
 • € 500

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera Apartament 2+1, Myslym Shyri, 500 Euro

• Tipologjia: 2+1

• Adresa: Myslym Shyr

•E mobiluar

• Kati 5,

• Pallat ekzistues

•500 euro

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet apartament 2+1 ne katin e 5 te nje pallati ekzistues me siperfaqe 80 m².Ambienti eshte i organizuar nga 2 dhoma gjumi, kuzhina, dhe nje tualet. Apartamenti jepet totalisht i mobiluar. Ne gjendje shume te mire.

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 5 Qershor, 2024 në 10:20 am Përditësuar 5 Qershor, 2024 at 10:23 am
 • ID e pronës: MRE-50505
 • Çmimi: € 500
 • Sip. totale: 80 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Sheshi Skenderbej /Myslym Shyri
 • Kati: 5
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Myslym Shyri, Çam Market, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1019, Albania
 • Qyteti Tirane
 • Zona Sheshi Skenderbej /Myslym Shyri

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Rediol Kumaraku
 • Rediol Kumaraku
+355694050134