Qera, Ambient Biznesi , Kompleksi Mangalem21 ,300 Euro/Muaj

 • € 300
Rruga Pasho Hysa, Poligrafiku, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Ambient Biznesi , Kompleksi Mangalem21 ,300 Euro/Muaj
Rruga Pasho Hysa, Poligrafiku, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
 • € 300

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA jep me Qera, Ambient Biznesi, Kompleksi Mangalem21, 300euro/muaj

 • Tipologjia Ambient Biznesi
 • Adresa: Rruga Pasho Hysa  Pike Referimi: Kompleksi Mangalem21
 • Bosh
 • Kati 1
 • Cmimi 300 euro/muaj

 

Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera Ambient Biznesi  me një sipërfaqe prej 29m² . Ambienti ka hapsir te bollshme,ka vetrate xhami, ndodhet brenda kompleksit ,organizim shume te mire dhe ndodhet ne katin e pare.Eshte e pershtatshme per tipologji te ndryshme biznesi .

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

Detajet

Publikuar më 5 Qershor, 2024 në 10:20 am Përditësuar 5 Qershor, 2024 at 10:29 am
 • ID e pronës: MRE-50500
 • Çmimi: € 300
 • Sip. e pronës: 29 m²
 • Sip. totale: 29 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Ambjent Biznesi
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Ali Demi/Tregu Elektrik
 • Kati: 1
 • Mobilimi: Boshe
 • Adresa Rruga Pasho Hysa, Poligrafiku, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
 • Qyteti Tirane
 • Zona Ali Demi/Tregu Elektrik

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Taulant Kaca
 • Taulant Kaca
+355692040509