Garsoniere Me Qira, Rruga E Dibres ,320euro.

 • € 320
Rruga Selaudin Zorba, Farmacia 10, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1012, Albania
Qera Oferta më e mirë
Garsoniere Me Qira, Rruga E Dibres ,320euro.
Rruga Selaudin Zorba, Farmacia 10, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1012, Albania
 • € 320

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira Garsoniere, Rruga e Dibres, prane fakultetit te Mjekesise, 320 Euro

 

• Tipologjia: Garsoniere

• Adresa: Rruga e Dibres

• i mobiluar

• Pallat i ri

• Kati i 6 me ashensor

• 💶 320 Euro

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera garsoniere me një sipërfaqe prej 45m² dhe gjendet në katin e 6  te nje pallati te ri me ashensor.

Garsonierja jepet e mobiluar totalisht dhe përbëhet nga ambienti i ndenjes dhe ambienti i fjetjes, 1 tualet dhe ballkoni.

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 4 Qershor, 2024 në 1:38 pm Përditësuar 4 Qershor, 2024 at 2:02 pm
 • ID e pronës: MRE-50364
 • Çmimi: € 320
 • Sip. totale: 45 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Stacioni Trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
 • Kati: 6
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Selaudin Zorba, Farmacia 10, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1012, Albania
 • Qyteti Tirane
 • Zona Stacioni Trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Fatma Murrizi
 • Fatma Murrizi
+355692040256