Qera, Ambient Biznesi ,Rruga Qemal Stafa 300 Euro/Muaj

 • € 300
Rruga Qemal Stafa, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1017, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Ambient Biznesi ,Rruga Qemal Stafa 300 Euro/Muaj
Rruga Qemal Stafa, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1017, Albania
 • € 300

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA jep me Qera, Ambient Biznesi, Rruga Qemal Stafa , 300 euro/muaj

 • Tipologjia Ambient Biznesi
 • Adresa: Rruga Qemal Stafa Pike Referimi: Prane Qendres
 • Bosh
 • Kati 1
 • Cmimi 300 euro/muaj

 

Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera Ambient Biznesi  me një sipërfaqe prej 32 m² dhe gjendet në katin e 1 te nje pallati te ri  . Ambienti ka organizim shume të mirë disponon tualet gjjthashtu lartësia e saj mund të shfrytëzohet për ndarje magazine, ose tip duplex. Eshte  i pershtatshem per tipologji te ndryshme biznesi.

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

 

Detajet

Publikuar më 4 Qershor, 2024 në 1:29 pm Përditësuar 4 Qershor, 2024 at 1:39 pm
 • ID e pronës: MRE-50360
 • Çmimi: € 300
 • Sip. e pronës: 32 m²
 • Sip. totale: 32 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Ambjent Biznesi
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Ministria e Jashtme/Pazari I Ri
 • Kati: 1
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: Boshe
 • Adresa Rruga Qemal Stafa, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1017, Albania
 • Qyteti Tirane
 • Zona Ministria e Jashtme/Pazari I Ri

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Erjon Mustafaraj
 • Erjon Mustafaraj
+355694010934