Shitet, Apartament 2+1+2, Fresk, 105000euro/muaj

 • € 105,000
Rruga Hysen Bastari, Fresku, Qesarak (Linsa), Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
Shitje Oferta më e mirë
Shitet, Apartament 2+1+2, Fresk, 105000euro/muaj
Rruga Hysen Bastari, Fresku, Qesarak (Linsa), Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • € 105,000

Përshkrimi

Agjensia Imobiliare MORINA shet Apartament 2+1+2, Fresk, 105,000 Euro.

 • Tipologjia: 2+1+2
 • Adresa: Rruga e Thesarit, Pike Referimi: Shkolla 17 Shkurti
 • I mobiluar
 • Kati 2 Teknik
 • Pallat me ashensor
 • Siperfaqe Bruto 109.5 m2
 • Siperfaqe Neto 97.5 m2
 • Cmimi I Shitjes 105,000 Euro

 

Informacione rreth prones:

Shitet apartament 2+1+2+2Blk, me siperfaqe prej 109.5m² dhe gjendet në katin e 2 të një pallati te ri me ashensor. Apartamenti ka organizim shumë te mire dhe perbehet nga salloni i ndjenjes, ambienti i gatitmit, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 2 ballkone. Shitet i mobiluar teresisht.  Pallati pozicionohet ne nje zone shume te qete ne Tirane. Apartamenti eshte ne process Hipotekimi

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 4 Qershor, 2024 në 1:29 pm Përditësuar 6 Qershor, 2024 at 10:50 pm
 • ID e pronës: MRE-50358
 • Çmimi: € 105,000
 • Sip. totale: 109.5 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 2
 • Viti i ndërtimit: 2014
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Shitje
 • Të gjitha zonat: Fresku/Linze
 • Kati: 2
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Hysen Bastari, Fresku, Qesarak (Linsa), Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • Qyteti Tirane
 • Zona Fresku/Linze

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Erjon Mustafaraj
 • Erjon Mustafaraj
+355694010934