Qera, Ambient Biznesi ,Laprake 550 Euro/Muaj

 • € 550
Rruga Marubi, Lapraka, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Ambient Biznesi ,Laprake 550 Euro/Muaj
Rruga Marubi, Lapraka, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
 • € 550

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA jep me Qera, Ambient Biznesi, Laprake , 550 euro/muaj

 • Tipologjia Ambient Biznesi
 • Adresa: Rruga Marubi Pike Referimi: Mbrapa Spitalit Ushtarak
 • Bosh
 • Kati 0
 • Cmimi 550 euro/muaj

 

Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera Ambient Biznesi  me një sipërfaqe prej 100 m² dhe gjendet në katin 0 te nje ndertese private  . Ambienti ka organizim shume të mirë disponon tualet . Eshte  i pershtatshem per magazinim mallrash .

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

 

 

Detajet

Publikuar më 4 Qershor, 2024 në 12:40 pm Përditësuar 4 Qershor, 2024 at 12:43 pm
 • ID e pronës: MRE-50342
 • Çmimi: € 550
 • Sip. e pronës: 100 m²
 • Sip. totale: 100 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Ambjent Biznesi
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Laprake
 • Kati: 1
 • Mobilimi: Boshe
 • Adresa Rruga Marubi, Lapraka, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
 • Zona Laprake

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Albi Kutrolli
 • Albi Kutrolli
+355694010931