Qera, Ambient Biznesi ,Rruga Mihal Grameno 250 Euro/Muaj

 • € 250
Rruga Xhavit Shyqyri Demneri, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1003, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Ambient Biznesi ,Rruga Mihal Grameno 250 Euro/Muaj
Rruga Xhavit Shyqyri Demneri, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1003, Albania
 • € 250

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA jep me Qera, Ambient Biznesi, Prane Shkolles Mihal Grameno , 250 euro/muaj

 • Tipologjia Ambient Biznesi
 • Adresa: Rruga Xhavit Shyqyri Demneri Pike Referimi: Prane Shkolles Mihal Grameno
 • Bosh
 • Kati 1
 • Cmimi 250 euro/muaj

 

Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera Ambient Biznesi  me një sipërfaqe prej 60m² dhe gjendet në katin e 1 të një pallati te ri . Ambienti ka organizim shume të mirë disponon tualet dhe verande . Eshte  i pershtatshem per tipologji  te ndryshme biznesi .

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

 

 

Detajet

Publikuar më 4 Qershor, 2024 në 12:07 pm Përditësuar 4 Qershor, 2024 at 12:11 pm
 • ID e pronës: MRE-50314
 • Çmimi: € 250
 • Sip. e pronës: 60 m²
 • Sip. totale: 60 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Ambjent Biznesi
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Rruga e Elbasanit/Ambasada USA
 • Kati: 1
 • Mobilimi: Boshe
 • Adresa Rruga Xhavit Shyqyri Demneri, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1003, Albania
 • Qyteti Tirane
 • Zona Rruga e Elbasanit/Ambasada USA

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Artan Muderizi
 • Artan Muderizi
+355692040508