Qera, Ambient Biznesi ,Rruga Dibres, 350Euro/Muaj

 • € 350
Rruga e Dibrës, Selvia, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1002, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Ambient Biznesi ,Rruga Dibres, 350Euro/Muaj
Rruga e Dibrës, Selvia, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1002, Albania
 • € 350

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA jep me Qera, Ambient Biznesi, Rruga Dibres , 350 euro/muaj

 • Tipologjia Ambient Biznesi
 • Adresa: Rruga Dibres Pike Referimi: Kompleksi Halili
 • I Pa Mobiluar
 • Kati 1
 • Pallat i ri
 • Cmimi 350 euro/muaj

 

Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera Ambient Biznesi  me një sipërfaqe prej 45m² dhe gjendet në katin e 1 të një pallati te ri . Ambienti ka organizim shume të mirë disponon tualet,ballkon dhe ndodhet buze rruge. Eshte  i pershtatshem per tipologji te ndryshme biznesi.

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

 

 

Detajet

Publikuar më 4 Qershor, 2024 në 11:19 am Përditësuar 4 Qershor, 2024 at 11:33 am
 • ID e pronës: MRE-50290
 • Çmimi: € 350
 • Sip. e pronës: 45 m²
 • Sip. totale: 45 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Ambjent Biznesi
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Stacioni Trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
 • Kati: 1
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: Boshe
 • Adresa Rruga e Dibrës, Selvia, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1002, Albania
 • Qyteti Tirane
 • Zona Stacioni Trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Armendi Cibuku
 • Armendi Cibuku
+355694050127