Qera, Ambient Biznesi ,Materniteti i Ri, 400 euro/muaj

 • € 400
Materniteti i Ri, Bulevardi Zhan d'Ark, Brryli, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1008, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Ambient Biznesi ,Materniteti i Ri, 400 euro/muaj
Materniteti i Ri, Bulevardi Zhan d'Ark, Brryli, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1008, Albania
 • € 400

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA jep me Qera, Ambient Biznesi, Materniteti i Ri, 400 euro/muaj

 • Tipologjia Ambient Biznesi
 • Adresa: Rruga Endri Keko Pike Referimi: Prane Maternitetit te Ri
 • Pjeserisht I mobiluar
 • Kati 0
 • Pallat i ri
 • Cmimi 400 euro/muaj

 

Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera Ambient Biznesi  me një sipërfaqe prej 54m² dhe gjendet në katin e 0 të një pallati te ri . Ambienti ka organizim shume të mirë disponon tualet,ndodhet buze rruge dhe eshte  i pershtatshem per tipologji te ndryshme biznesi. Ambienti ka lartesi 5 metra, cka e ben te pershtatshem per ta organizuar edhe ne formen e nje duplexi.

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

 

 

Detajet

Publikuar më 4 Qershor, 2024 në 11:07 am Përditësuar 4 Qershor, 2024 at 11:12 am
 • ID e pronës: MRE-50284
 • Çmimi: € 400
 • Sip. e pronës: 54 m²
 • Sip. totale: 54 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Ambjent Biznesi
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Brryli/Rruga Bardhyl
 • Kati: 1
 • Mobilimi: Pjeserisht e mobiluar
 • Adresa Materniteti i Ri, Bulevardi Zhan d'Ark, Brryli, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1008, Albania
 • Qyteti Tirane
 • Zona Brryli/Rruga Bardhyl

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Rediol Kumaraku
 • Rediol Kumaraku
+355694050134