Qera, Apartament 2+1+3, Qender,800 Euro/Muaj

 • € 800
Rruga Maliq Muço, Qendra, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1002, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Apartament 2+1+3, Qender,800 Euro/Muaj
Rruga Maliq Muço, Qendra, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1002, Albania
 • € 800

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA jep me Qera, Apartament 2+1, Qender,800 euro/muaj

Tipologjia 2+1+3
Adresa: Rruga Maliq Muço

I mobiluar
Kati 4
Pallat i Ri me ashensor
Cmimi 800 euro/muaj

 

Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 2+1, me një sipërfaqe prej 100m² dhe gjendet në katin e 4 të një pallati i ri me ashensor. Apartamenti ka organizim shume të mirë, ofrohet I mobiluar ne menyre bashkekohore dhe përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 2 dhoma gjumi, 3 tualet dhe ballkoni.

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

Detajet

Publikuar më 4 Qershor, 2024 në 11:03 am Përditësuar 4 Qershor, 2024 at 11:03 am
 • ID e pronës: MRE-50279
 • Çmimi: € 800
 • Sip. totale: 100 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 3
 • Garazh: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Sheshi Skenderbej /Myslym Shyri
 • Kati: 4
 • Ashensor: 2
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Maliq Muço, Qendra, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1002, Albania
 • Qyteti Tirane

Veçoritë

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Albi Kutrolli
 • Albi Kutrolli
+355694010931