Qera, Apartament 2+1, Rruga Bardhyl–Gjimanzi “A. Z. Cajupi”, 500 Euro/Muaj

 • € 500
Rruga Kongresi i Manastirit, Porcelani, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1006, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Apartament 2+1, Rruga Bardhyl–Gjimanzi “A. Z. Cajupi”, 500 Euro/Muaj
Rruga Kongresi i Manastirit, Porcelani, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1006, Albania
 • € 500

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera Apartament 2+1, Rruga Bardhyl–Gjimanzi ”A. Z. Cajupi”, 500 Euro/Muaj

 

• Tipologjia: 2+1

• Adresa: Rruga Kongresi i Manastirit

• E mobiluar

• Kati 4

• Pallat ekzistues

•500 euro

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet apartament 2+1 me siperfaqe 85m² ne katin e 4 te nje pallati ekzistues. Apartamenti eshte i organizuar nga 2 dhoma gjumi,salloni i ndenjes, kuzhina dhe nje tualet.

Apartamenti jepet totalisht i mobiluar dhe i rikonstruktuar se fundmi. Ne gjendje shume te mire.

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

 

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 10 Maj, 2024 në 12:35 pm Përditësuar 10 Maj, 2024 at 2:22 pm
 • ID e pronës: MRE-46692
 • Çmimi: € 500
 • Sip. totale: 85 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Spitali QSUT/Xhamllik/Kinostudio
 • Kati: 4
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Kongresi i Manastirit, Porcelani, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1006, Albania
 • Qyteti Tirane
 • Zona Spitali QSUT/Xhamllik/Kinostudio

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Bjornida Banaj
 • Bjornida Banaj
+355692040257