Qera, Apartament 2+1, 21 Dhjetori Prane Supermarket Joena, 800 Euro/Muaj I Diskutueshem

 • € 800
Rruga Sandër Prosi, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Apartament 2+1, 21 Dhjetori Prane Supermarket Joena, 800 Euro/Muaj I Diskutueshem
Rruga Sandër Prosi, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
 • € 800

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA jep me Qera, Apartament 2+1, 21 Dhjetori prane Supermarket Joena, 800 euro/muaj i diskutueshem

 

Tipologjia 2+1

Adresa: Rruga Sander Prosi, 21 Dhjetori

I mobiluar

Kati 1

Pallat ekzistues

Siperfaqe 100m2

Cmimi 800 euro/muaj

 

Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartamen 2+1, me një sipërfaqe prej 100m² dhe gjendet në katin e 1 të një pallati ekzistues. Apartamenti ka organizim shume të mirë, ofrohet i mobiluar ne menyre bashkekohore dhe përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 2 dhoma gjumi, korridori, tualeti dhe ballkoni.

 

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 10 Maj, 2024 në 12:05 pm Përditësuar 10 Maj, 2024 at 12:05 pm
 • ID e pronës: MRE-46663
 • Çmimi: € 800
 • Sip. totale: 100 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: 21 Dhjetori/Rruga Kavajes
 • Kati: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Sandër Prosi, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Bjornida Banaj
 • Bjornida Banaj
+355692040257