Shitet Vile 4 Kateshe, Prane Spitalit Amerikan 2 – Rruga E Dibres, 1,500,000 Euro

 • € 1,500,000
Rruga Selaudin Zorba, Farmacia 10, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
Qera Oferta më e mirë
Shitet Vile 4 Kateshe, Prane Spitalit Amerikan 2 – Rruga E Dibres, 1,500,000 Euro
Rruga Selaudin Zorba, Farmacia 10, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
 • € 1,500,000

Përshkrimi

Agjencia Morina shet Vile 4 kateshe, Prane Spitalit Amerikan 2 – Rruga e Dibres, 1,500,000 Euro

 

• Tipologjia: 4 kateshe

• Adresa: Rruga Selaudin Zorba, prane spitalit Amerikan 2

• E mobiluar teresisht

• Viti i ndertimit 2002

• Siperfaqe ndertimi 840m²

• Siperfaqe trualli 700m²

• 💶 1,500,000 euro i diskutueshem

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Shitet vile private 4 kateshe, me një sipërfaqe totale ndertimi 840m² dhe gjendet ne nje zone shume te qete ne zonen prane Spitalit Amerikan 2. Vila ka organizim shumë të mirë ku secili nga katet ka hyrje me vete nga shkallet e vendosura ne pjesen anesore te godines. Vila është totalisht e mobiluar dhe aktualisht disa nga hyrjet jane me qira.

Organizimi i kateve

Kati i pare

-magazine

-5 dhoma gjumi

-5 sallon ndenje + kuzhine

-5 banjo

pra secili ambient eshte i organizuar si hyrje me vete te cilat mund te pershaten per qiradhenie mujore ose per ambiente hoteli, hostel, rbnb etj.

 

Kati i dytë

-4 dhoma gjumi

– sallon ndenje

– ambient gatimi

– 2 banjo

– 3 ballkone

 

Kati i trete

-4 dhoma gjumi

– sallon ndenje

– ambient gatimi

– 2 banjo

– 3 ballkone

 

Kati i kater

-2 homa gjumi

-sallon ndenje

-ambient gatimi

-3 banjo

-verande 130m2

 

Katet lidhen me shkalle te jashtme.

E përshtatshme për hotel, klinikë private, shkollë dhe çdo biznes tjetër.

 

Vila disponon dokumentacion te rregullt hipotekor, me certefikate pronesie.

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 10 Maj, 2024 në 11:42 am Përditësuar 10 Maj, 2024 at 11:43 am
 • ID e pronës: MRE-46641
 • Çmimi: € 1,500,000
 • Sip. totale: 840 m² m²
 • Dhoma gjumi: 15
 • Banjo: 10
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Spitali QSUT/Xhamllik/Kinostudio
 • Kati: 4
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Selaudin Zorba, Farmacia 10, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
 • Qyteti Tirane
 • Zona Spitali QSUT/Xhamllik/Kinostudio

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Bjornida Banaj
 • Bjornida Banaj
+355692040257