Qera, Apartament 3+1, Vilat Gjermane, 600 euro/muaj

 • € 600
Rruga Fuat Toptani, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1000, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Apartament 3+1, Vilat Gjermane, 600 euro/muaj
Rruga Fuat Toptani, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1000, Albania
 • € 600

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA jep me qera Apartament 3+1, Vilat Gjermane, 600 Euro/muaji

 • Tipologjia: 3+1+ 2 + 3Bllk
 • Adresa: Fuat Toptani, Pike Referimi: Vilat Gjermane
 • I mobiluar
 • Kati 2
 • Vile Private
 • Siperfaqe 145 m2

 

Informacione rreth prones:

Jepet me qera apartament 3+1 , me siperfaqe prej 145 m² qe gjendet në katin e 2 të një vile private 6 kateshe. Apartamenti ka organizim shumë te mire dhe perbehet nga salloni i ndjenjes, ambienti i gatitmit, 3 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 3 ballkone. Jepet i mobiluar, eshte termoizolim me sistem kapot.

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 10 Maj, 2024 në 11:40 am Përditësuar 10 Maj, 2024 at 11:41 am
 • ID e pronës: MRE-46639
 • Çmimi: € 600
 • Sip. e pronës: 145 m²
 • Sip. totale: 150 m²
 • Dhoma gjumi: 3
 • Banjo: 2
 • Viti i ndërtimit: 2010
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Qyteti Studenti/Vilat Gjermane
 • Kati: 2
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Fuat Toptani, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1000, Albania
 • Qyteti Tirane
 • Zona Qyteti Studenti/Vilat Gjermane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Artan Muderizi
 • Artan Muderizi
+355692040508