Qera, Hyrje Private 1+1, Don Bosko, 400 Euro/Muaj

 • € 400
Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Hyrje Private 1+1, Don Bosko, 400 Euro/Muaj
Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
 • € 400

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera Hyrje private 1+1, Don Bosko

• Tipologjia: 1+1

• Adresa: Pas Fiori di Bosco

• E mobiluar

• Kati i 1

• Vile 2 kateshe

•400 euro

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet hyrje private 1+1 ne katin e 1 te nje vile 2 kateshe me siperfaqe 70 m².Ambienti eshte i mobiluar se fundmi. Ka 1 dhome, nje kuzhine dhe nje tualet. Ne gjendje shume te mire. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 10 Maj, 2024 në 11:26 am Përditësuar 10 Maj, 2024 at 11:26 am
 • ID e pronës: MRE-46614
 • Çmimi: € 400
 • Sip. totale: 70 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Don Bosko
 • Kati: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
 • Qyteti Tirane
 • Zona Don Bosko

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Rediol Kumaraku
 • Rediol Kumaraku
+355694050134