Qera, Apartament 2+1, Rruga Don Bosko, 600 euro/muaj

 • € 600
Rruga Eshref Frashëri, Brraka, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Apartament 2+1, Rruga Don Bosko, 600 euro/muaj
Rruga Eshref Frashëri, Brraka, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • € 600

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA jep me Qera, Apartament 2+1, Don Bosko, 600 euro/muaj

 • Tipologjia 2+1
 • Adresa: Rruga Eshref Frasheri Pike Referimi: Don Bosko
 • I mobiluar
 • Kati 3
 • Pallat me ashensor
 • Cmimi 600 euro/muaj

 

Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera hyrje apartament 2+1, me një sipërfaqe prej 105m² dhe gjendet në katin e 3 të një pallati te ri me ashensor. Apartamenti ka organizim shume të mirë, ofrohet I mobiluar dhe përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 2 dhoma gjumi, 2 tualete ,korridori dhe ballkon.

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 5 Qershor, 2024 në 12:47 pm Përditësuar 5 Qershor, 2024 at 12:49 pm
 • ID e pronës: MRE-50608
 • Çmimi: € 600
 • Sip. e pronës: 105 m²
 • Sip. totale: 105 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Don Bosko
 • Kati: 3
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Eshref Frashëri, Brraka, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • Qyteti Tirane
 • Zona Don Bosko

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Albi Kutrolli
 • Albi Kutrolli
+355694010931