Apartament Me Qera 1+1, Kopshti Zoologjik 450 Euro

 • € 450
Rruga Liqeni i Thate, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1063, Albania
Qera Oferta më e mirë
Apartament Me Qera 1+1, Kopshti Zoologjik 450 Euro
Rruga Liqeni i Thate, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1063, Albania
 • € 450

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira Apartament 1+1 Kopshti Zoologjik, 450 euro

• Tipologjia: 1+1

• Adresa:Rruga Liqeni i Thate, Kompleksi Mateo

• i mobiluar

• Kati 4

•  pallat i ri

•  450 euro

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet apartament 2+1 ne katin e 4 te nje pallati te ri me siperfaqe 75m² ne Kompleksin Mateo. Apartamenti ka arredim bashkekohor dhe organizohet nga dhoma e gjumit, kuzhina dhe dhoma e ndenjes nje tualet dhe ballkoni.

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 5 Qershor, 2024 në 11:58 am Përditësuar 5 Qershor, 2024 at 11:58 am
 • ID e pronës: MRE-50590
 • Çmimi: € 450
 • Sip. totale: 75 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Liqeni I Thate/Kopshti Botanik
 • Kati: 4
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Liqeni i Thate, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1063, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Fatma Murrizi
 • Fatma Murrizi
+355692040256