Qera, Ambient Biznesi ,Farmacia 10, 1000 Euro/Muaj

 • € 1,000
Rruga e Dibrës, Farmacia 10, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Ambient Biznesi ,Farmacia 10, 1000 Euro/Muaj
Rruga e Dibrës, Farmacia 10, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
 • € 1,000

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA jep me Qera, Ambient Biznesi, Farmacia 10, 1000euro/muaj

 • Tipologjia Ambient Biznesi
 • Adresa: Rruga Dibres Pike Referimi: Kompleksi Arlis
 • Bosh
 • Kati 1
 • Cmimi 1000 euro/muaj

 

Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera Ambient Biznesi  me një sipërfaqe prej 60m² . Ambienti ka hapsir te bollshme,ka vetrate xhami, ndodhet brenda kompleksit ,organizim shume te mire dhe ndodhet ne katin e pare.Eshte e pershtatshme per tipologji te ndryshme biznesi .

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

Detajet

Publikuar më 5 Qershor, 2024 në 11:36 am Përditësuar 5 Qershor, 2024 at 12:12 pm
 • ID e pronës: MRE-50582
 • Çmimi: € 1,000
 • Sip. e pronës: 60 m²
 • Sip. totale: 60 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Ambjent Biznesi
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Stacioni Trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
 • Kati: 1
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga e Dibrës, Farmacia 10, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
 • Qyteti Tirane
 • Zona Stacioni Trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Armendi Cibuku
 • Armendi Cibuku
+355694050127