Qera, Garazhd, Shkolla e Bashkuar ,500 Euro/Muaj

 • € 500
Shkolla e Bashkuar, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1012, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Garazhd, Shkolla e Bashkuar ,500 Euro/Muaj
Shkolla e Bashkuar, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1012, Albania
 • € 500

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA jep me Qera, Garazhd, Shkolla e Bashkuar, 500euro/muaj

 • Tipologjia: Garazhd, Magazine
 • Adresa: Shkolla e bashkuar
 • Bosh
 • Kati -1
 • Cmimi 500 euro/muaj

 

Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera Ambient Biznesi  me një sipërfaqe prej 200m² . Ambienti ka hapsir te bollshme,ndodhet prane Shkolles se Bashkuar,dhe ndodhet ne katin -1 .Eshte e pershtatshme per tipologji te ndryshme biznesi si Magazine ose Garazhd.

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 5 Qershor, 2024 në 10:51 am Përditësuar 5 Qershor, 2024 at 10:51 am
 • ID e pronës: MRE-50551
 • Çmimi: € 500
 • Sip. totale: 200 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Garazhd
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Stacioni Trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
 • Kati: 1
 • Mobilimi: Boshe
 • Adresa Shkolla e Bashkuar, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1012, Albania
 • Qyteti Tirane

Krahaso pronat

Krahaso
Fatma Murrizi
 • Fatma Murrizi
+355692040256