Qera, Apartament 2+1, Selite, 400 euro/muaj

 • € 400
Selitë, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1046, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Apartament 2+1, Selite, 400 euro/muaj
Selitë, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1046, Albania
 • € 400

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA jep me Qera, Apartament 2+1, Selite, 400 euro/muaj

 • Tipologjia 2+1
 • Adresa Selite
 •  Bosh
 • Kati 5
 • Pallat me ashensor
 • Cmimi 400 euro/muaj

 

Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 2+1+2 wc, me një sipërfaqe prej 93m² dhe gjendet në katin e 5 të një pallati te ri me ashensor. Apartamenti ka organizim shume të mirë, ofrohet bosh I pa mobilur dhe përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 2  dhome gjumi, korridori ,2 tualete dhe ka mundesi parkimi.

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 11 Qershor, 2024 në 12:18 pm Përditësuar 11 Qershor, 2024 at 1:22 pm
 • ID e pronës: MRE-51402
 • Çmimi: € 400
 • Sip. e pronës: 93 m²
 • Sip. totale: 93 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Yzberisht/Kombinat/Selite
 • Kati: 5
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: Boshe
 • Adresa Selitë, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1046, Albania
 • Qyteti Tirane
 • Zona Yzberisht/Kombinat/Selite

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Armendi Cibuku
 • Armendi Cibuku
+355694050127