Qera, Ambjent Biznesi, Lake View, 1200 Euro/Muaj

 • € 1,200
Rruga Kristo Luarasi, Ish Merkata, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 8363, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Ambjent Biznesi, Lake View, 1200 Euro/Muaj
Rruga Kristo Luarasi, Ish Merkata, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 8363, Albania
 • € 1,200

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me Qera, Ambjent Biznesi, Lake View, 1200 Euro/Muaj

 

• Tipologjia: Ambjent Biznesi

• Adresa: Lake View, Godina B

• Bosh

• Kati 2

• Pallat i ri

• 💶 1200 Euro

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera ambient biznesi, me një sipërfaqe prej 84 m² dhe gjendet në katin 2 te nje pallati te ri te mireadministruar . Ambienti jepet bosh, eshte i organizuar ne 2 ambjente dhe eshte i pershtatshem per tipolgji te ndryshme biznesi. Disponon tualet dhe ballkon.

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 11 Qershor, 2024 në 1:24 pm Përditësuar 11 Qershor, 2024 at 8:25 pm
 • ID e pronës: MRE-51440
 • Çmimi: € 1,200
 • Sip. totale: 84 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Ambjent Biznesi
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo
 • Kati: 2
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: Boshe
 • Adresa Rruga Kristo Luarasi, Ish Merkata, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 8363, Albania
 • Qyteti Tirane
 • Zona Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Erjon Mustafaraj
 • Erjon Mustafaraj
+355694010934