Qera, Apartament 2+1, Shkolla eBashkuar , 350 Euro/Muaj

 • € 350
Shkolla 9-vjeçare "Ramazan Jarani", Rruga Andrea Mano, Shkolla e Bashkuar, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1000, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Apartament 2+1, Shkolla eBashkuar , 350 Euro/Muaj
Shkolla 9-vjeçare "Ramazan Jarani", Rruga Andrea Mano, Shkolla e Bashkuar, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1000, Albania
 • € 350

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA jep me Qera, Apartament 2+1 Shkolla e Bashkuar, 350 euro/muaj

 • Tipologjia 2+1
 • Adresa:  Shkolla e bashkuar
 •  bosh
 • Kati 2
 •  vile 4 kateshe private
 • Cmimi 350 euro/muaj

 

Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera   apartament 2+1, me një sipërfaqe prej 95m² dhe gjendet në katin e 2 të një  pallati te ri me ashensor. Apartamenti ka organizim shume të mirë, ofrohet bosh I pa mobiluar dhe përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, dhomat e gjumit, korridori dhe 2 tualet.

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 18 Prill, 2024 në 3:41 pm Përditësuar 18 Prill, 2024 at 3:41 pm
 • ID e pronës: MRE-40605
 • Çmimi: € 350
 • Sip. totale: 95 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Spitali QSUT/Xhamllik/Kinostudio
 • Kati: 1
 • Mobilimi: Boshe
 • Adresa Shkolla 9-vjeçare "Ramazan Jarani", Rruga Andrea Mano, Shkolla e Bashkuar, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1000, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
MORINA 1
 • MORINA 1
+355694050127