Qera Apartament 2+1. Stacioni I Trenit, 660 Euro/Muaj

 • € 660
Stacioni i Trenit, Rruga Asim Vokshi, Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
Qera Oferta më e mirë

Qera Apartament 2+1. Stacioni I Trenit, 660 Euro/Muaj

Stacioni i Trenit, Rruga Asim Vokshi, Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • € 660

Përshkrimi

gjencia Imobiliare MORINA jep me Qera Apartament 2+1.  Stacioni i Trenit, 660  euro/muaj

Tipologjia 2+1
Adresa: STACIONI TRENIT,
I mobiluar
Kati 2

Cmimi 660 euro/muaj

 

Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartamen 2+1, me një sipërfaqe prej 118m² dhe gjendet në katin e 8  të një pallati. Apartamenti ka organizim shume të mirë, ofrohet I mobiluar ne menyre bashkekohore , e rikonstruktuar  dhe përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 2 dhoma gjumi, korridori, 1 tualete dhe ballkoni, depo . Pallati ka dy ashensore.

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 12 Shkurt, 2024 në 12:48 pm Përditësuar 14 Shkurt, 2024 at 12:43 pm
 • ID e pronës: MRE-30422
 • Çmimi: € 660
 • Sip. totale: 120 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Stacioni Trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
 • Kati: 2
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Stacioni i Trenit, Rruga Asim Vokshi, Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Dejvi Hoxha
 • Dejvi Hoxha
Whatsapp +355692040258