Qera, Apartament 2+1, Stacioni Trenit, 700 Euro

 • € 700
Rruga Ramazan Kasa, Brraka, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Apartament 2+1, Stacioni Trenit, 700 Euro
Rruga Ramazan Kasa, Brraka, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • € 700

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera Apartament 2+1, Stacioni trenit, 700 Euro

• Tipologjia: 2+1

• Adresa: Rruga Ramazan Kaso

•E mobiluar

• Kati 5

• Pallat i ri

•700 euro

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet apartament 2+1 ne katin e 5 te nje pallati te ri me siperfaqe 90 m².Ambienti eshte i organizuar nga 2 dhoma gjumi, kuzhina, dhe nje tualet. Apartamenti jepet totalisht i mobiluar. Mobilimi eshte bere totalisht se fundmi. Ne gjendje shume te mire.

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 10 Qershor, 2024 në 1:21 pm Përditësuar 10 Qershor, 2024 at 1:21 pm
 • ID e pronës: MRE-51250
 • Çmimi: € 700
 • Sip. totale: 90 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Stacioni Trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
 • Kati: 5
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Ramazan Kasa, Brraka, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Rediol Kumaraku
 • Rediol Kumaraku
+355694050134