Qera, Hyrje Private 1+1, E Mobiluar, Asllan Rusi, 400 Euro

 • € 400
Rruga Luis Jansin Henkard, Ish Fusha e Aviacionit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1026, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Hyrje Private 1+1, E Mobiluar, Asllan Rusi, 400 Euro
Rruga Luis Jansin Henkard, Ish Fusha e Aviacionit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1026, Albania
 • € 400

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera Hyrje private 1+1, Asllan Rusi

• Tipologjia: 1+1

• Adresa: Rruga Jansin Henkard

• E mobiluar

• Kati i 1

• Vile 1 kateshe

• 400 euro

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet hyrje private 1+1 ne katin e 1 te nje vile 1 kateshe me siperfaqe 70m².Ambienti eshte mobiluar se fundmi. Ka 1 dhoma, nje kuzhine dhe nje tualet. Ne gjendje shume te mire. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni! DISPONON POST PARKIMI!!!

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 10 Qershor, 2024 në 1:50 pm Përditësuar 10 Qershor, 2024 at 1:50 pm
 • ID e pronës: MRE-51270
 • Çmimi: € 400
 • Sip. totale: 70 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Rruga Dritan Hoxha/Parku Ish Fusha Aviacionit
 • Kati: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Luis Jansin Henkard, Ish Fusha e Aviacionit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1026, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Rediol Kumaraku
 • Rediol Kumaraku
+355694050134