Qera, Apartament 1+1, Ministria e Jashtme — Bulevardi Zhan D’Ark, 600 Euro/Muaj.

 • € 600
Bulevardi Zhan d'Ark, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1011, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Apartament 1+1, Ministria e Jashtme — Bulevardi Zhan D’Ark, 600 Euro/Muaj.
Bulevardi Zhan d'Ark, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1011, Albania
 • € 600

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera Apartament 1+1+ aneks, Bulevardi Zhan D’Ark–Ministria e Jashtme, 600 Euro/muaj.

 

• Tipologjia: 1+1

• Adresa: Bulevardi Zhan D’Ark–Ministria e Jashtme

• E mobiluar

• Kati i 2

• Pallat ekzistues

• 600 euro

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet apartament 1+1 ne katin e 2 te nje pallati ekzistues me siperfaqe 80 m².Ambienti eshte i organizuar nga 1 dhome gjumi, kuzhina dhe dhoma e ndenjes ,1 tualet,1 ballkon. Apartamenti jepet bosh dhe eshte I saporikonstruktuar.

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 10 Qershor, 2024 në 1:51 pm Përditësuar 10 Qershor, 2024 at 1:51 pm
 • ID e pronës: MRE-51271
 • Çmimi: € 600
 • Sip. totale: 80 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Lumi Lana/Bulevard
 • Kati: 2
 • Mobilimi: Boshe
 • Adresa Bulevardi Zhan d'Ark, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1011, Albania
 • Qyteti Tirane

Veçoritë

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Bjornida Banaj
 • Bjornida Banaj
+355692040257