Qera, Apartament 2+1, Rruga Elbasanit , 750 euro/muaj

 • € 750
Rruga e Elbasanit, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Apartament 2+1, Rruga Elbasanit , 750 euro/muaj
Rruga e Elbasanit, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • € 750

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA jep me Qera, Apartament 2+1, Rruga Elbasanit, 750 euro/muaj

 • Tipologjia 2+1+2wc
 • Adresa: Rruga Elbasanit Pike Referimi: Rruga Sales
 • I mobiluar
 • Kati 2
 • Pallat me ashensor
 • Cmimi 750 euro/muaj

 

Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera  apartament 2+1+2wc , me një sipërfaqe prej 110m² dhe gjendet në katin e 2 të një pallati te ri me ashensor. Apartamenti ka organizim shume të mirë, ofrohet i mobiluar dhe përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 2 dhome gjumi, korridori dhe 2 tualete.

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

 

Detajet

Publikuar më 10 Qershor, 2024 në 4:02 pm Përditësuar 10 Qershor, 2024 at 4:04 pm
 • ID e pronës: MRE-51300
 • Çmimi: € 750
 • Sip. e pronës: 110 m²
 • Sip. totale: 110 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Rruga e Elbasanit/Ambasada USA
 • Kati: 2
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga e Elbasanit, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • Qyteti Tirane
 • Zona Rruga e Elbasanit/Ambasada USA

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Bjornida Banaj
 • Bjornida Banaj
+355692040257