Qera, Hyrje Private 1+1, Allias, 200 Euro/Muaj

 • € 200
Rruga Luçie Miloti, Farmacia 10, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Hyrje Private 1+1, Allias, 200 Euro/Muaj
Rruga Luçie Miloti, Farmacia 10, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
 • € 200

Përshkrimi

Agjensia Imobiliare MORINA jep me Qera, Apartament 1+1, Allias, 200 Euro/muaj

 • Tipologjia 1+1
 • Adresa: Allias Pike Referimi: Fakulteti i Mjeksis
 • I mobiluar
 • Kati 1
 • Vile Private
 • Cmimi 200 euro/muaj

 

Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera hyrje private 1+1, me një sipërfaqe prej 70m² dhe gjendet në katin e 1 të një shtepie private. Hyrja ka organizim shume të mirë, ofrohet I mobiluar ne menyre modeste dhe përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 1 dhome gjumi, korridori dhe tualet.

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 11 Qershor, 2024 në 10:43 am Përditësuar 11 Qershor, 2024 at 10:43 am
 • ID e pronës: MRE-51346
 • Çmimi: € 200
 • Sip. totale: 50 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Shtëpi private
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Stacioni Trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
 • Kati: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Luçie Miloti, Farmacia 10, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Albi Kutrolli
 • Albi Kutrolli
+355694010931