Qera, Apartament 2+1, Yzberisht 400 euro/muaj

 • € 400
Misto Mame, Rruga Konferenca e Pezës, Yzberisht, Xhafët (Selita e Vogël), Njësia Bashkiake Nr. 6, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1027, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Apartament 2+1, Yzberisht 400 euro/muaj
Misto Mame, Rruga Konferenca e Pezës, Yzberisht, Xhafët (Selita e Vogël), Njësia Bashkiake Nr. 6, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1027, Albania
 • € 400

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA jep me Qera, Apartament 2+1, Yzberisht, 400 euro/muaj

 • Tipologjia 2+1
 • Adresa: Rruga Misto Mame  Pike Referimi: Yzberisht
 • I mobiluar
 • Kati 3
 • Pallat me ashensor
 • Cmimi 400 euro/muaj

 

Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 2+1, me një sipërfaqe prej 96m² dhe gjendet në katin e 3 te nje pallati te ri me ashensor. Apartamenti ka organizim shume të mirë, ofrohet I  mobiluar dhe përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 2 dhoma gjumi, korridori dhe tualet.

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

 

Detajet

Publikuar më 7 Qershor, 2024 në 12:13 pm Përditësuar 7 Qershor, 2024 at 12:16 pm
 • ID e pronës: MRE-50946
 • Çmimi: € 400
 • Sip. e pronës: 96 m²
 • Sip. totale: 96 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Yzberisht/Kombinat/Selite
 • Kati: 3
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Misto Mame, Rruga Konferenca e Pezës, Yzberisht, Xhafët (Selita e Vogël), Njësia Bashkiake Nr. 6, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1027, Albania
 • Qyteti Tirane
 • Zona Yzberisht/Kombinat/Selite

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Albi Kutrolli
 • Albi Kutrolli
+355694010931