Qera, Ambient Biznesi ,Casa Italia 700 Euro/Muaj

 • € 700
Rruga Berit Beker, Fushë (Mëzez), Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1061, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Ambient Biznesi ,Casa Italia 700 Euro/Muaj
Rruga Berit Beker, Fushë (Mëzez), Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1061, Albania
 • € 700

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA jep me Qera, Ambient Biznesi, Casa Italia , 700 euro/muaj

 • Tipologjia Ambient Biznesi
 • Adresa: Berit Beker Pike Referimi: Casa Italia
 • Bosh
 • Kati 1
 • Cmimi 700 euro/muaj

 

Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera Ambient Biznesi  me një sipërfaqe prej 360 m² dhe gjendet në katin e 1 te nje ndertese private  . Ambienti ka organizim shume të mirë disponon tualet. Eshte  i pershtatshem per magazinim mallrash .

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

 

 

Detajet

Publikuar më 7 Qershor, 2024 në 12:16 pm Përditësuar 7 Qershor, 2024 at 12:18 pm
 • ID e pronës: MRE-50953
 • Çmimi: € 700
 • Sip. e pronës: 320 m²
 • Sip. totale: 320 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Ambjent Biznesi
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Astir/Unaza e Re/Teodor Keko
 • Kati: 1
 • Mobilimi: Boshe
 • Adresa Rruga Berit Beker, Fushë (Mëzez), Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1061, Albania
 • Qyteti Tirane
 • Zona Astir/Unaza e Re/Teodor Keko

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Rediol Kumaraku
 • Rediol Kumaraku
+355694050134