Qera, Ambient Biznesi ,Brryli 600 Euro/Muaj

 • € 600
Brryli, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Ambient Biznesi ,Brryli 600 Euro/Muaj
Brryli, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001, Albania
 • € 600

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA jep me Qera, Ambient Biznesi, Brryli , 600 euro/muaj

 • Tipologjia Ambient Biznesi
 • Adresa: Brryli Pike Referimi: Bulevardi Zhan Dark
 • I mobiluar
 • Kati 1
 • Cmimi 600 euro/muaj

 

Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera Ambient Biznesi  me një sipërfaqe prej 50 m² dhe gjendet në katin e 1 te nje pallati te ri . Ambienti ka organizim shume të mirë disponon tualet ,eshte i pershtatshem per exchange. Ambienti eshte i kompletuar  .

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

 

 

Detajet

Publikuar më 7 Qershor, 2024 në 1:20 pm Përditësuar 7 Qershor, 2024 at 1:21 pm
 • ID e pronës: MRE-50963
 • Çmimi: € 600
 • Sip. e pronës: 50 m²
 • Sip. totale: 50 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Ambjent Biznesi
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Brryli/Rruga Bardhyl
 • Kati: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Brryli, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001, Albania
 • Qyteti Tirane
 • Zona Brryli/Rruga Bardhyl

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Erjon Mustafaraj
 • Erjon Mustafaraj
+355694010934