Qera, Apartament 2+1+2, Astir, 500 Euro

 • € 500
Astir, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Apartament 2+1+2, Astir, 500 Euro
Astir, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • € 500

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera Apartament 2+1+2, Astir, 500 Euro

• Tipologjia: 2+1+2

• Adresa: NGJITUR ME UNAZEN

•I mobiluar

• Kati 2

• Pallat i ri

•500 euro

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet apartament 2+1+2 ne katin e 2 te nje pallati te ri me siperfaqe 115 m².Ambienti eshte i organizuar nga 2 dhoma gjumi, kuzhina, dhe dy tualete. Apartamenti jepet i mobiluar. Ne gjendje shume te mire.

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 27 Qershor, 2024 në 12:58 pm Përditësuar 27 Qershor, 2024 at 12:58 pm
 • ID e pronës: MRE-53415
 • Çmimi: € 500
 • Sip. totale: 115 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Astir/Unaza e Re/Teodor Keko
 • Kati: 2
 • Ashensor: 2
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Astir, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • Qyteti Tirane

Veçoritë

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Albi Kutrolli
 • Albi Kutrolli
Whatsapp +355694010931