Qera, Apartament 2+1+2, Liqeni Artificial, 2000 euro/muaj

 • € 2,000
Rruga Sami Frashëri, Ish Merkata, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1019, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Apartament 2+1+2, Liqeni Artificial, 2000 euro/muaj
Rruga Sami Frashëri, Ish Merkata, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1019, Albania
 • € 2,000

Përshkrimi

Agjensia Imobiliare MORINA jep me Qera, Apartament 2+1+2, Liqeni Artificial, 2000 euro/muaj

 • Tipologjia 2+1+2
 • Adresa:Rruga Sami Frasheri
 • I mobiluar
 • Kati 9
 • Pallat me ashensor
 • Cmimi 2000 euro/muaj

 

Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 2+1+2, me një sipërfaqe prej 120m² dhe gjendet në katin e 9 të një pallati te ri me ashensor. Apartamenti ka organizim shume të mirë, ofrohet I mobiluar ne menyre bashkekohore apartamenti perbehet nga 2 dhoma gjumi, sallon i madh, 2 tualete dhe ballkon.

-Sistem termoizolimi termik dhe akustik, vetrata triplex me azot, tavane te varura.
-Kondicioner Daikin dhe kaldaja
-Elektroshtepiake Miele.
-Onyx
– Kamera Sigurie
-Kasaforte

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 22 Prill, 2024 në 9:59 am Përditësuar 22 Prill, 2024 at 10:08 am
 • ID e pronës: MRE-42015
 • Çmimi: € 2,000
 • Sip. totale: 120 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo
 • Kati: 9
 • Ashensor: 2
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Sami Frashëri, Ish Merkata, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1019, Albania
 • Qyteti Tirane
 • Zona Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Armendi Cibuku
 • Armendi Cibuku
+355694050127