Qera, Apartament 2+1+2, Rr Elbasanit, 600 Euro

 • € 600
Rruga e Elbasanit, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1044, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Apartament 2+1+2, Rr Elbasanit, 600 Euro
Rruga e Elbasanit, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1044, Albania
 • € 600

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira Apartament 2+1+2, Rr Elbasanit, 600 Euro

• Tipologjia: 2+1+2

• Adresa: Pas shkolles Asim Vokshi

• I mobiluar

• Kati 4

• 💶 600 euro/muaj

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 2+1+2 me një sipërfaqe prej 90 m² dhe gjendet në katin 4 të një pallati te ri.
Apartamenti  jepet i mobiluar  dhe organizohet  nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 2 dhoma gjumi dhe dy tualete . Ne gjendje shume te mire.

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 22 Prill, 2024 në 11:08 am Përditësuar 24 Prill, 2024 at 11:34 am
 • ID e pronës: MRE-42080
 • Çmimi: € 600
 • Sip. totale: 90 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Rruga e Elbasanit/Ambasada USA
 • Kati: 5
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga e Elbasanit, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1044, Albania
 • Qyteti Tirane
 • Zona Rruga e Elbasanit/Ambasada USA

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Rediol Kumaraku
 • Rediol Kumaraku
+355694050134