Shitet Apartment 1+1, Rruga Bardhyl, 83000 Euro

 • € 83,000
Rruga Bardhyl, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1008, Albania
Shitje Oferta më e mirë
Shitet Apartment 1+1, Rruga Bardhyl, 83000 Euro
Rruga Bardhyl, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1008, Albania
 • € 83,000

Përshkrimi

Agjencia Morina shet apartament 1+1, Rruga Bardhyl, 83,000 Euro.

 

 

 

• Tipologjia: 1+1+Blk

 

• Adresa: Rruga Bardhyl, prane ish Rozafes

 

• Kati 4

 

• Pallat ekzistues

 

• Siperfaqe 50 m²

 

• Orientim: Jug-Lindje

 

💶 83,000 Euro

 

 

 

 

✨Informacione rreth prones:

 

Shitet apartament 1+1, me siperfaqe 50m² dhe ndodhet në katin e 4 (Jo I fundit) në një pallati ekzistues pa ashensor.

 

Apartamenti ka organizim shumë te mire, perbehet nga 1 dhome gjumi, dhoma e ndjenjes, ambieni i gatimit, tualeti dhe ballkoni. Shitet bosh.

Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

 

Vendndodhja e pallatit eshte ne nje zone shume te mire dhe te preferuar per banim.

 

 

 

 

 

Per informacione me te detajuara mos hezitoni te na kontaktoni!

 

 

 

 

 

©MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 22 Prill, 2024 në 4:38 pm Përditësuar 22 Prill, 2024 at 5:24 pm
 • ID e pronës: MRE-42243
 • Çmimi: € 83,000
 • Sip. totale: 50 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Shitje
 • Të gjitha zonat: Brryli/Rruga Bardhyl
 • Kati: 4
 • Mobilimi: Boshe
 • Adresa Rruga Bardhyl, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1008, Albania
 • Qyteti Tirane
 • Zona Brryli/Rruga Bardhyl

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Bjornida Banaj
 • Bjornida Banaj
+355692040257